58-0250-012-S Transformator toroidalny 250VA 230VAC 12V 20,833A Ø 117mm
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt