AMED240-48SGY Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 240W, 48VDC, 5A, 90÷264VAC, 3kV
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt