AMED30-48SGY Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 30W, 48VDC, 630mA, 90÷264VAC
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt