AMED40-24SGY Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 40W, 24VDC, 1,7A, 90÷264VAC
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt