AMED60-12SGY Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 60W, 12VDC, 5A, 90÷264VAC, 3kV
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt