AMEPR10D-5020AZ-UD Zasilacz impulsowy, LED, 10W, 36÷50VDC, 0,2A, 90÷264VAC, IP20, 79
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt