AMER120-24500CAZ-F Zasilacz impulsowy, LED, 120W, 12÷24VDC, 5A, 90÷305VAC, 130÷430VDC
Dostępność:
średnia ilość
Dostępność:
średnia ilość
Zapytaj o produkt