AMER150-50300AZ Zasilacz impulsowy, LED, 150W, 36÷50VDC, 3A, 90÷305VAC, 130÷430VDC
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt