AMESP500U-12S277JZ Zasilacz impulsowy, do wbudowania, 500W, 12VDC, 41,7A, -40÷85C
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt