AMESP500U-48S277JZ Zasilacz impulsowy, do wbudowania, 500W, 48VDC, 10,45A, -40÷85C
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt