GSM90A19-P1M Zasilacz impulsowy, 19VDC, 4,74A, Wyj: 5,5/2,5, 90W, 80÷264VAC
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt