GST18A12-P1J Zasilacz impulsowy, 12VDC, 1,5A, Wyj: 5,5/2,1, 18W, 85÷264VAC, 86
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt