GST40A09-P1J Zasilacz impulsowy, 9VDC, 4,45A, Wyj: 5,5/2,1, 40W, 90÷264VAC
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt