HLG-40H-12A Zasilacz impulsowy, LED, 40W, 12VDC, 2÷3,33A, 90÷305VAC, IP65
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
średnia ilość
Dostępność:
średnia ilość
Zapytaj o produkt