Kamera kompaktowa AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS 8Mpx 2.8mm BCS-EA28FSR3(H2)(2)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 0001-00021-10813
Opis
Grupa rabatowa: Grupa Rabatowa C
Nazwa Urządzenia: BCS-EA28FSR3(H2)(2)
Linia produktowa: BCS UNIVERSAL
Typ kamery: Kopuła
Rozdzielczość: 8 Mpx
Przetwornik: 1/2.8i#039;i#039; Sony IMX415 CMOS
System skanowania: Progressive Scan
Piksele: 3840(H)×2560(V)
Obiektyw: stały
Ogniskowa: 2.8 mm
Apertura: F1.2
Focus: Stały
Iris: Stały
Czułość kamery: 0.01Lux(F1.2,AGC) 0Lux(B/W,IR)
Balans bieli: (AWB) Auto / manual
WDR: DWDR
Kompensacja tła: BLC / DWDR
Migawka: Auto / manual 1/30s~1/10000s
Kontrola wzmocnienia: (AGC) Auto / manual
Redukcja szumów: 2D/3D DNR
Rozdzielczości: CVI: 8M@12.5fps, 8M@15fps; TVI: 8M@12.5fps, 8M@15fps; AHD: 8M@15fps; CVBS: PAL,NTSC
Dzień/noc: ICR mechaniczny filtr podczerwieni
Rodzaj oświetlacza: IR LED
Zasięg IR: 30m
Obsługa: Obsługa ustawień w menu OSD kamery przez rejestrator typu BCS-XVR
Rodzaj zasilania: 12V DC
Pobór mocy: max 8W
Kolor obudowy: Biały
Klasa szczelności IP: IP66
Warunki pracy: - 20°~+60° max 95% RH
Wymiary: Ø94×80mm