Kamera kopułkowa IP 8Mpx 2,8mm BCS-L-EIP28FCR3L3-Ai1
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 0001-00021-10510
Opis
Grupa rabatowa: Grupa Rabatowa A+
Nazwa Urządzenia: BCS-L-EIP28FCR3L3-Ai1
Linia produktowa: BCS LINE
Typ kamery: Kopuła
Rozdzielczość: 8 Mpx
Przetwornik: 1/2.7i#039;i#039; CMOS
System skanowania: Progressive Scan
Piksele: 3840(H)×2160(V)
Obiektyw: stały
Ogniskowa: 2.8 mm
Apertura: F1.4
Focus: Stały
Iris: Stały
Kąt widzenia: H :110° V: 58° D: 132°
Czułość kamery: 0.007Lux(Color,F1.4,30IRE) 0.0007Lux(F1.4,B/W,30IRE) 0Lux(IR)
Balans bieli: (AWB) Auto / manual
WDR: 120dB
Kompensacja tła: BLC / HLC / WDR(120dB) / SSA
Migawka: Auto / manual 1/3~1/100000s
Kontrola wzmocnienia: (AGC) Auto / manual
Redukcja szumów: 3D DNR
Dzień/noc: ICR mechaniczny filtr podczerwieni
Rodzaj oświetlacza: IR LED + WhiteLight
Zasięg IR: 30m
Obsługa: Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
Rodzaj zasilania: 12VDC / PoE(802.3af)
Pobór mocy: max 9.5W
Kolor obudowy: Biały
Klasa szczelności IP: IP67
Warunki pracy: -40°C~+60°C max 95% RH
Wymiary: Ø122×108.3mm