Kamera kopułkowa IP 8Mpx 2,8mm BCS-V-EIP28FSR3-Ai2(2)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 0001-00021-11568
Opis
Grupa rabatowa: Grupa Rabatowa A++
Nazwa Urządzenia: BCS-V-EIP28FSR3-Ai2(2)
Linia produktowa: BCS VIEW
Typ kamery: Kopuła
Rozdzielczość: 8 Mpx
Przetwornik: 1/1.8i#039;i#039; CMOS
System skanowania: Progressive Scan
Piksele: 3840(H)×2160(V)
Obiektyw: stały
Ogniskowa: 2.8 mm
Apertura: F 1.0
Focus: Stały
Iris: Stały
Kąt widzenia: H: 109° V: 56° D: 134°
Czułość kamery: 0.0008Lux(F1.0, AGC) 0Lux(B/W,IR)
Balans bieli: (AWB) Auto / manual
WDR: 120dB
Kompensacja tła: BLC / HLC / WDR(120dB)
Migawka: Auto / manual 1/3~1/100000s
Kontrola wzmocnienia: (AGC) Auto / manual
Redukcja szumów: 3D DNR
Dzień/noc: ICR
Rodzaj oświetlacza: IR LED
Zasięg IR: 30m
Obsługa: Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
Rodzaj zasilania: 12V DC / PoE (802.3af)
Pobór mocy: max 8W
Kolor obudowy: Biały
Klasa szczelności IP: IP67
Warunki pracy: -30°C~+60°C max 95% RH
Wymiary: Ø138.3×115.4mm