Kamera tubowa IP 8Mpx 2.8mm BCS-P-TIP28FSR4L4-Ai2(2)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 0001-00021-10592
Opis
Grupa rabatowa: Grupa Rabatowa A
Nazwa Urządzenia: BCS-P-TIP28FSR4L4-Ai2(2)
Linia produktowa: BCS POINT
Typ kamery: Tuba
Rozdzielczość: 8 Mpx
Przetwornik: 1/2.8i#039;i#039; CMOS
System skanowania: Progressive Scan
Piksele: 3840(H)×2160(V)
Obiektyw: stały
Ogniskowa: 2.8 mm
Apertura: F1.0
Focus: Stały
Iris: Stały
Kąt widzenia: H: 106.5° V: 57.9° D: 132°
Czułość kamery: 0.001Lux(F1.0,AGC) 0Lux(B/W,IR)
Balans bieli: (AWB) Auto / manual
WDR: 130dB
Kompensacja tła: BLC / HLC / WDR(130dB)
Migawka: Auto / manual 1~1/100000s
Kontrola wzmocnienia: (AGC) Auto / manual
Redukcja szumów: 2D/3D DNR
Dzień/noc: ICR
Rodzaj oświetlacza: IR LED + WhiteLight
Zasięg IR: 40m
Obsługa: Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
Rodzaj zasilania: 12VDC / PoE(802.3af)
Pobór mocy: max 10W
Kolor obudowy: Biały
Klasa szczelności IP: IP67
Warunki pracy: -30°C~+60°C max 95% RH
Wymiary: 269×96×82mm
Waga: 0.97kg
Stosunek S/N: 56dB
Obrót obrazu: Mirror, Flip 0°/90°/180°/270°
Maski prywatności: 4
Ilość strumieni: 3
Strumień główny: 3840×2160@30fps 3072×1728@30fps 2560×1440@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps
Strumień trzeci: 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps
Bitrate: 128Kbps~16Mbps
Kompresja wideo: H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG
Wejście audio: 1
Wyjście audio: 1
Kompresja audio: G.711A / G.711U
Wejście alarmowe: 1
Wyjście alarmowe: 1
Gniazdo karty pamięci: microSD 512GB
Detekcja ruchu: 4
Sieć: RJ-45 10/100Mbps
Zgodność: ONVIF(S/G/T)
NDAA: National Defense Authorization Act
DORI: Detect 87m / Observe 35m / Recognize 17m / Identify 9m
Defog: Digital
Zoom cyfrowy: 16×
Ai - Wbudowane funkcje inteligentne: Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu
Ai - Ochrona perymetryczna: Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii
RoI: Region of Interest
Przechowywanie: NAS(NFS)
Mikrofon: Tak
Głośnik: Tak
Zasięg WhiteLight: 40m
NightColor: Tak
Funkcja aktywnego odstraszania ADC: Alarm optyczno-dźwiękowy
Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe: 4kV