LPC-35-1050 Zasilacz impulsowy, LED, 31,5W, 9÷30VDC, 1050mA, 90÷264VAC, IP67
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt