LPHC-18-700 Zasilacz impulsowy, LED, 17,5W, 6÷25VDC, 700mA, 180÷264VAC, IP67
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt