NBB20-L2-E2-V1 Czujnik indukcyjny 0÷20mm PNP / NO Uzas 10÷30VDC 200mA IP69K
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt