NBN40-L2-A2-V1 Czujnik indukcyjny 0÷40mm PNP / NO + NC Uzas 10÷30VDC 200mA
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt