NBN40-L2-E2-V1 Czujnik indukcyjny 0÷40mm PNP / NO Uzas 10÷30VDC 200mA IP69K
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
średnia ilość
Dostępność:
średnia ilość
Zapytaj o produkt