NDR-480-48 Zasilacz impulsowy, na szynę DIN,slim, 480W, 48VDC, 10A, OUT: 1
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt