Przekaźnikowy moduł sprzęgający 15,8mm 2P 8A 24V DC, styki AgNi, zaciski śrubowe, na szynę DIN 35mm 48.52.7.024.0050SMA
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt