Rozłącznik główny/awaryjny 3P 32A 11.5kW AC23A 400V montaż tablicowy pokrętło otwór centralny 22.5 mm 3LD2254-0TK53
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt