Switch PoE 24-portowy 100Mbps + 1xSFP BCS-B-SP2402G-1SFP
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 0001-00021-11480
Opis
Grupa rabatowa: Grupa Rabatowa C
Nazwa Urządzenia: BCS-B-SP2402G-1SFP
Linia produktowa: BCS BASIC
Porty PoE: 24×RJ45 100Mbps
Porty uplink: 2×RJ45 1Gbps / 1×SFP 1Gbps
Standard IEEE: 802.3af / 802.3at
Tryb STANDARD: 100m
Zasilanie: 100~240V AC
Warunki pracy: 0°C~+40°C max 90% RH
Waga: 2.4 kg
Obudowa: 1U
Wymiary (W×D×H): 440×180×44mm
Tryb EXTEND: Tryb EXTEND Porty 1-8 obsługują transmisję do 250m 10Mbps (cat5e, cat6)
Flaga: PROMOCJA
Transfer: 10/100/1000Mbps half-duplex, full-duplex, auto-negotiation, auto MDI/MDIX
Przekazywanie pakietów: 6.55Mpps
Tryb VLAN: Tryb VLAN Porty 1-24 są od siebie odizolowane
Tryb QoS: Tryb QOS Quality Of Service - priorytetyzacja pakietów wideo
PoE pin: 1,2(+), 3,6(-)
Moc switcha PoE: 250W max 30W/port