T11-211-0.2A Wyłącznik nadprądowy Iznam: 0,2A Uznam: 240VAC 48VDC SPST Bieguny: 1
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt