TBL015-124 Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 15W, 24VDC, 0,63A, 85÷264VAC
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt