TBLC25-124 Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 25W, 24VDC, 1,05A, 85÷264VAC
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
średnia ilość
Dostępność:
średnia ilość
Zapytaj o produkt