TCL060-124 Zasilacz impulsowy, 60W, 24VDC, 2,5A, 85÷264VAC, 85÷375VDC, IP20
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt