TDR-480-24 Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 480W, 24VDC, 20A, 480÷780VDC
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
tymczasowo niedostępny
Dostępność:
tymczasowo niedostępny
Zapytaj o produkt