TDR-960-48 Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 960W, 48VDC, 20A, 480÷780VDC
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt