TIB080-112EX Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 80W, 12VDC, 6,7A, 85÷264VAC
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt