TIB080-148EX Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 80W, 48VDC, 1,7A, 85÷264VAC
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
średnia ilość
Dostępność:
średnia ilość
Zapytaj o produkt