TIB240-124 Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 240W, 24VDC, 10A, 85÷264VAC
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt