TIB480-124 Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 480W, 24VDC, 20A, 85÷264VAC
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
średnia ilość
Dostępność:
średnia ilość
Zapytaj o produkt