TPP15-112A-D Zasilacz impulsowy, otwarty, 15W, 120÷370VDC, 85÷264VAC, Output: 1
Dostępność:
tymczasowo niedostępny
Dostępność:
tymczasowo niedostępny
Zapytaj o produkt