TPP40-124A-J Zasilacz impulsowy, otwarty, 40W, 120÷370VDC, 85÷264VAC, Output: 1
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt