TSPC240-124 Zasilacz impulsowy, 240W, 24VDC, 10A, 85÷132VAC,187÷264VAC, IP20
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt