TXN100-112 Zasilacz impulsowy, do wbudowania, 100W, 12VDC, 8,4A, Output: 1, TXN
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt