TXO120-112-J Zasilacz impulsowy, otwarty, 120W, 90÷264VAC, Output: 1, Uwyj: 12VDC
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt