TXO300-124-J Zasilacz impulsowy, otwarty, 300W, 90÷264VAC, Output: 1, Uwyj: 24VDC
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt