Uchwyt murowy do mocowania anten WLAN, DVB-T Stal ocynkowana średnica fi 32mm, wysokość 100mm, dystans 200mm UMZ-32L20
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt