Uchwyt murowy do mocowania anten WLAN, DVB-T Stal ocynkowana średnica fi 32mm, wysokość 144mm, dystans 292mm UML-32H32
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt