Uchwyt murowy do mocowania anten WLAN, DVB-T Stal ocynkowana średnica fi 32mm, wysokość 160mm, dystans 190mm UML-32L30
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt