Uchwyt murowy do mocowania anten WLAN, DVB-T Stal ocynkowana średnica fi 38mm, wysokość 110mm, dystans 308mm UML-38L30
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt