Uchwyt murowy do mocowania anten WLAN, DVB-T Stal ocynkowana średnica fi 40mm, wysokość 180mm, dystans 320mm UMU-40U32
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
duża ilość
Dostępność:
duża ilość
Zapytaj o produkt