Zasilacz 12V, 10,8A, 1300W, dedykowany dla serii CCR1036 MikroTik UP1302C-12
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt