Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, Iout 3A, Pout 72W, obudowa wewnętrzna ABOX-F (2x AKU 7Ah), typu AUPS-70-240-F
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
średnia ilość
Dostępność:
średnia ilość
Zapytaj o produkt